Szkolenie i treningi Szachowe programy komputerowe Książki szachowe w j. polskim
Puchary i medale szachowe Książki szachowe importowane Szachy i zegary turniejowe
Szachy popularne i warcaby Strona główna E-mail

Zamawiam: "Siegriej Karjakin" D. Sobiecki 2016 r. 220 str.


Sposoby płatności (za 1 sztukę):

Zapłata przy odbiorze przesyłki (poczta - dostawa 1 dzień) - opłata za wysyłkę 17 zł, tylko miejscowości na tej liście, pozostałe miejscowości - dostawa 2 dni
Wcześniejsza wpłata na konto, po otrzymaniu potwierdzenia (poczta - dostawa do 3 dni) - opłata za wysyłkę 10 zł
Wcześniejsza wpłata na konto, po otrzymaniu potwierdzenia (poczta - dostawa 1 dzień) - opłata za wysyłkę 13 zł

Przy zamówieniu większej ilości produktów opłata za wysyłkę będzie korzystniejsza, ponieważ zostanie obliczona według łącznej wagi produktów.

Aby złożyć zamówienie można zadzwonić na nr tel. 514/655-885 podając: imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy oraz zamówienie i wybór sposobu płatności.

Można też wysłać e-maila na adres: szachy@gambit.strefa.pl podając: imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy oraz zamówienie i wybór sposobu płatności.

Jeżeli w ciągu 24 godzin nie otrzymacie Państwo e-maila z potwierdzeniem zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny.


Wyjątkowego znaczenia nabiera mecz szachowy o tytuł mistrza świata zaplanowany na jesień 2016 roku w Nowym Jorku. Naprzeciw siebie zasiądą obrońca tytułu, Norweg - Magnus Carlsen oraz Rosjanin - Sergiej Karjakin. To oczywiste, że zainteresowanie meczem będzie duże ze względu na jego walor sportowy.Nie tylko jednak dlatego. Magnus Carlsen dawno już przestał być tylko szachistą. Stał się szanowanym celebrytą tej miary, co Robert Fischer czy Garii Kasparow. Potrafi przykuć uwagę również tych, którzy szachami interesują się okazjonalnie.

Dla kibiców, i to nie tylko szachowych, niezmiernie ciekawa będzie też postać Siergieja Karjakina. Z pewnością dziennikarze komentujący mecz i przybliżający sylwetki zawodników, zauważą, że Karjakin urodził się na Krymie w Symferopolu i do 19 roku życia reprezentował na arenie międzynarodowej Ukrainę. Dopiero w 2009 roku porzucił ten kraj rzecz Rosji otrzymując jej obywatelstwo. Pytany o powody tej decyzji mówił, że zawsze czuł się Rosjaninem. Proszony zaś o komentarz na temat aneksji Krymu przez Rosję, jednoznacznie poparł politykę Władimira Putina.

Książka "Sergiej Karjakin: Nadzieja Rosji" prezentuje twórczość szachową Rosjanina z okresu 2009-2016. Oczywiście, w subiektywnym wyborze.

Opis wydawcy

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2003-2018 Agencja Szachowa "Gambit"